بدون شرح !!

حضرت آیت الله سبحانی در نامه ای به رییس جمهور تحدید نسل را به مصلحت نظام و کشور ندانست و ضمن حمایت از برنامه های دولت در زمینه جمعیت، خواستار رفع برخی موانع در این زمینه شد.

حضرت آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید در نامه ای به رییس جمهور ضمن حمایت از برنامه های دولت در زمینه جمعیت، خواستار اصلاح و رفع برخی موانع در این زمینه شد.

متن کامل این نامه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
حضور انور جناب آقای دکتر احمدی نژاد
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
با اهداء سلام

امید است وجود مبارک قرین صحت و سلامت بوده و خدمات ارزنده شما مقبول درگاه الهی گردد.

تلو مذاکره حضوری در دیدار قم، یادآور می شود که تحدید نسل به مصلحت نظام و کشور نیست و خوشبختانه جنابعالی نیز با این نظر موافقت نموده که مایه خوشحالی است و اقدام شجاعانه حضرتعالی در مورد پرداخت یک میلیون تومان برای هر نوزاد ایرانی، خود گامی در شکستن این طلسم است، ولی موانعی در کار است که باید برچیده شود تا این اقدام به نتیجه مطلوب برسد.

اینک این موانع:
1. وجه پرداختی بیمه فرزند چهارم، توسط بیمه کننده (پدر) بیشتر از فرزند سوم است.
2. سهام عدالت به فرزند سوم به بعد پرداخت نمی شود.
3. عدم صدور کوپن کالاهای اساسی برای فرزندان سوم به بعد.
4. تابلوهای (فرزند کمتر، زندگی بهتر)
5. بستن لوله های مرد و زن به صورت مجانی
6. پرداخت یک میلیون تومان فقط به فقرا، آن هم مشروط به تادیه مبلغی ماهانه از طرف خودشان که چه بسا پدر و مادر نتوانند این مبلغ را پرداخت کنند.

در پایان موفقیت جنابعالی را از خداوند متعال خواهانم.
با تقدیم احترام

گفتنی است، در جریان دیدار چند ماه پیش رئیس جمهور با مراجع تقلید، حضرت آیت الله سبحانی موافقت و حمایت خود از برنامه رئیس جمهور را ابراز داشته و مدتی پیش نیز با نگارش این نامه بر این موضع خود تاکید کرد.

 اصل خبر از تابناک !!


نویسنده : حمید شفقی ساعت ٢:۳٤ ‎ب.ظ تاریخ ۱۳۸٩/٢/٢۳


بالاخره برگشتند . امروز رفتیم فرودگاه ... دوستان نزدیکم برگشتند و  .خیلی خوشحال شدم .  ! برای هادی عزیز ، ایرج ، سمکو و حسین بسیار خوشحالم و این موفقیت رو بهشون تبریک می گم ... به خاطر حضور پررنگشان در تیم ملی و به امید موفقیتهای بیشتر این دوستان عزیز و مهربونم ...


نویسنده : حمید شفقی ساعت ٩:٤٩ ‎ب.ظ تاریخ ۱۳۸٩/٢/۱۸


طبق خبری که از سایت فدراسیون رسیده ، کوهنوردان منتخب ایرانی موفق به صعود قله دائولاگیری شدند . نمی تونم بگم که برام بی اهمیته دوستای نزدیکم توی صعودکنندگان باشند یانه ؟!! منتظر خبرهای بعدی هستیم ولی در هر حالتی این صعود را به تمامی نفرات تیم تبریک می گویم .

در ضمن برای احسان که تلاش انفرادی خود را با پشتکار و کوشش ادامه می دهد آرزوی موفقیت و سلامتی دارم . امیدوارم از احسان نیز خبرهای خوبی بشنویم .


نویسنده : حمید شفقی ساعت ۱٠:۳٩ ‎ب.ظ تاریخ ۱۳۸٩/٢/٦


بهتر است از لحظاتی که داری نهایت استفاده را ببری ...

یکهو می بینی که همه چیز تمام شده و تو داری آخرین نگاه را به این جهان می اندازی !

به چشات نگاه کن که چه ناباورانه آخرین نگاه رو دنبال می کنند ... چشمک


نویسنده : حمید شفقی ساعت ۱۱:۱٢ ‎ق.ظ تاریخ ۱۳۸٩/٢/٥


سوز سردی همه جا را فراگرفته بودند . ابرها مانند پر مرغ شاخه شاخه شده بودن و هر کدوم به سمتی می رفتن . آسمون آبی آبی آبی بود ... آبی تر از همیشه و درختانی که در کش و قوس با باد می رقصیدن . تکیه داده بود به سنگ ... سنگ هم تکیه داده بود به اون و از بالا بچه هایی که مشغول صعود بودن رو با هم تماشا می کردن ... سنگ می گفت که عمریه که ناظر اونجاس و چه رازهایی که در دل داره . کمی سردش شده بود و باد هرزچندگاهی صحبتش با سنگ رو قطع می کرد و به سرفه مینداختش ... انگار که به این خلوت حسادت می کرد . هر دو به سنگی که روبروشون بود خیره شدن ... سنگی که خاطرات زیادی با خودش داره . هنوز مثه قدیما استوار و محکم بود و با چشمانی باز به اطراف می نگریست . باد باز هم شلاق می زد و سردش شده بود . تکیه داد به سنگ و سنگ کمی گرمش کرد . با همدیگه شروع کردن به خوندن آوازهای قدیمیشون و به شهر می نگریستن . درختها این بار با آواز آن دو می رقصیدن ...


نویسنده : حمید شفقی ساعت ۸:٠۳ ‎ق.ظ تاریخ ۱۳۸٩/٢/۱