زنده باد یاد دوستان از دست رفته اما  افرادی که پس از مرگ این بزرگان دایه مهربان تر از مادر میشوند در زمان زنده بودن دوستان خود را دریابند . ما در زمان زنده بودن بیشتر به هم محتاجیم وقتی رفتیم دیگر همه چیز تمام شده است .

 

( آیا در ایران این جمعیت در زمان زنده بودن یک نفر به دور او  جمع شده اند ؟ )

برای سه نفر ...

1 .پروانه کاظمی - او که توانست امسال با فتح دو قله هشت هزار متری در یک فصل نام خود را به عنوان کوهنوردی توانا ثبت کند در صحبتها و سخنرانیهای خود نشان داده که ادراک و شعورش نیز به اندازه توان صعودش از جایگاه مرتفعی برخوردار است . برای او که با سختی و تلاش فراوان در مقابل هزینه های کمرشکن این صعودها خم به ابرو نیاورده و محکم ایستاده آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم مسئولان فدراسیون با تمام وجود از این بانو که توان خود را ثابت کرده نهایت پشتیبانی را داشته باشند .

2. عظیم قیچی ساز - عظیم کوهنوردی توانا و پرقدرت و در عین حال باهوش می باشد . عظیم با توان فراوان و کوشش وصف ناپذیر در راه بزرگی پا گذارده که امیدوارم انتهای آن فقط با سلامتی او همراه باشد .

3 . میدانم که اگه اسمت رو اینجا بیارم برات حاشیه میشه چون آنقدر قوی هستی که به گرد پایت هم نمیرسند . امیدوارم سلامت و پیروز باشی و بتوانی همیشه به صعودهای پرصلابت ادامه دهی .


نویسنده : حمید شفقی ساعت ۳:٠۸ ‎ب.ظ تاریخ ۱۳٩۱/٩/٢٧