فردا پنج شنبه مهمان حسین رضایی در برنامه کوه گشت شبکه ورزش هستم .در این برنامه با توجه به محدودیت نفرات و به نمایندگی از اعضای تیم در مورد برنامه دیواره نوردی در کشور ماداگاسکار بحث خواهیم کرد . این برنامه ساعت 10:30 لغایت 11 از شبکه ورزش پخش خواهد شد .

اصل خبر در وبسایت کوهنوشت

از روز پنج‌شنبه اول بهمن ماه 94 ؛ اولین قسمت از مجله‌ی «کوه‌گشت» به روی آنتن «شبکه ورزش سیما» خواهد رفت. این مجله‌ی تلویزیونی با سردبیری و اجرای «حسین رضایی» در قالب برنامه‌ی جدید «استودیو ورزش» هر هفته روزهای پنج‌شنبه بین ساعت 10:30 الی 11 از «شبکه ورزش سیما» پخش خواهد شد.

مجله‌ی «کوه‌گشت» در مدت حدود 30 دقیقه برنامه‌ی «زنده» شامل: مرور جدیدترین و مهم‌ترین اخبار کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی، پخش گزارش از رویدادها و گفت‌وگوی زنده با فعالان این رشته ورزشی همراه با پخش تصاویر آنان خواهد بود.

پس از برنامه‌ی ترکیبی «حرکت از نو»؛ حالا تلاش خواهیم کرد به صورت اختصاصی‌تر در «کوه‌گشت» نیز سهمی هر قدر کوچک در انعکاس رویدادها و فعالیت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی در تلویزیون داشته باشیم ... در این عرصه دست همیاری یکایک شما عزیزان را می‌فشاریم.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق ایمیل: koohnevesht@gmail.com   در ارتباط باشند و ما را در جریان برنامه‌های مهم خود قرار دهند،‌ گزارش تصویری ارسال کنند و یا افراد شاخص را جهت حضور در برنامه پیشنهاد دهند ...  ما در این برنامه امکان تهیه گزارش از برنامه‌های مختلف کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی؛ اعم از مسابقات، همایش‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها و همچنین پرداختن به تخریب محیط زیست را نیز داریم ... دوربین «کوه‌گشت» در محل حضور خواهد یافت و انتقادات و درخواست‌های شما را انعکاس خواهد داد.

کانال تلگرامی «کوه‌گشت»: https://telegram.me/kouhgasht

در اولین قسمت «کوه‌گشت»؛ علاوه بر اخبار روز و گزارشی از کوه‌پیمایی عمومی در «توچال»، به صعود دیواره‌نوردان کشورمان بر روی «تسارانورو» بلندترین دیواره قاره «آفریقا» در «ماداگاسکار» خواهیم پرداخت.  صعودی متشکل از «حمیدرضا شفقی»، «حسن گرامی» و «فرشاد میجوجی» ... پنج‌شنبه اول بهمن ماه ساعت 10:30 صبح؛ «حمید شفقی» به نمایندگی از این تیم در «استودیو ورزش» همراه ما خواهد بود.


نویسنده : حمید شفقی ساعت ٧:٢٠ ‎ب.ظ تاریخ ۱۳٩٤/۱٠/۳٠