اقدام زیبای هیات تهران در تجلیل از ناصر رستمی

ما ایرانیها عموماٌ اخلاقهای خاصی داریم . یکی از این اخلاقها اینه که افراد مثبتی که در اطرافمان تلاش می کنند را خیلی کم می بینیم و غرق در کارهای خودمان هستیم . اما به محض این که نفر مورد نظر از دست رفت شروع به آه و زاری و پریشانی از فقدان نفر مربوطه شروع می شود . اما میشه راجع به اقدام قشنگ هیات تهران صحبت کرد . دوره بازآموزی درجه 3 سنگنوردی با عنوان تقدیر و تشکر از زحمات مربی پیشکسوت آقای ناصر رستمی برگزار شد . نکته قابل توجه آنکه آقای رستمی را بدون اطلاع از برنامه ریخته شده دعوت کرده و به قول معروف او را سورپرایز کردند . هر کسی که این برنامه ریزی را انجام داده واقعاٌ بزرگ فکر کرده چون می تونستم شادی و شعف رو در صورت این پیشکسوت کوهنوردی ببینم . چقدر قشنگه از کسانیکه به ما چیزهای زیادی یاد داده اند در زمان حیاتشون تشکر کنیم و اینقدر بزرگ باشیم که بهشون بگیم دست مریزاد ! کاری برای ما کردید که تا همیشه به یادمون خواهد ماند ...

قشنگه که همین الان به تاثیر گذارترین افراد در کوهنوردی خود احترام گذاشته و از آنها به خاطر زحماتی که برای ما کشیده اند تشکر کنیم .

پس آقای نصیر خوشخبر ، رضا بزرگ امید ، محسن مختاریان ، محمد فراهانی ، علی پارسایی ، کامران اندامی و رضا زارعی عزیز ، به خاطر تمام زحماتی که برای من کشیده اید ممنونم و مطمئن باشید که در هر صعودی به یاد شما خواهم بود . ( اسامی نفرات به ترتیب آشنایی نوشته شده است .)

/ 3 نظر / 68 بازدید
abolfazl zamani

سلام حمید جان. اقای رستمی بر گردن جامعه کوهنوردی حق داره. کار قشنگی بوده.

محسن

حادثه در غار پرو. http://kolaheh.persianblog.ir/post/192