از ماست که بر ماست !

50 میلیون آمریکایی از ناامنی غذایی رنج می‌برند

خبرگزاری فارس: 33 میلیون آمریکایی فقط از پس خرید موادغذایی بی‌کیفیت برمی‌آیند، بیش از 50 میلیون نفر که 17 میلیون‌شان را کودکان تشکیل می‌دهند، دچار «ناامنی غذایی» هستند. در حالی‌که واشنگتن سرگرم طراحی هواپیمای بدون‌سرنشین جدید است.

از خبرگزاری فارس

- اروپا همچنان درگیر بحران یورو؛ نتیجه ریاضت اقتصادی در کف خیابان

از :  ملت ما

و ...

روز چهارشنبه عده ای از منافقین و عناصر مشکوک وابسته به دشمنان اسلام با ایجاد ارعاب در بازار درصدد تعطیلی بازار برآمدند، خوشبختانه بازاریان مسلمان و متعهد به مقابله آنها برخواستند و توطئه آنان را خنثی کردند. آنها باید بدانند مورد شناسایی قرار گرفته و در موقع مقتضی از سوی مقامات مسئول پاسخ تحرکات مشکوک خود را خواهند گرفت.

از : جام جم آنلاین

و در ایران گل و بلبل
یک سوال برای من پیش آمده ! تاحالا تجمعی در ایران که به کام حکومت نباشه شکل گرفته ؟! من که یادم نمیاد ! آخه شیوه الهی ما در اداره جامعه و بهره مندی از آدمهای بی عیب و بدون کوچکترین اشتباه در تمامی سطوح برتر اداره کشور ما را از هر مخالفتی مصون می کنه . اینکه یک تجمع 10 نفری در حمایت از بشار اسد تو سوریه تو تلفیزیون ما ! نمایش داده میشه اما ...

اون آقایونی که کوچکترین مشکلات و مسائل در کوهنوردی وبلاگشون رو تبدیل می کنه به بزرگترین منتقدان قرن آیا تا به حال جساتی در خودشان دیده اند که اصول را تحلیل کنند نه فروع ؟!

/ 1 نظر / 7 بازدید
یه جوون

نخور نون فدراسیون . کاری نکن که امثال بابازاده و ... کردن . کثیفین