تناقض !

با حضور مسئولان فضایی کشور
ماهواره تدبیر رونمایی شد

ماهواره تدبیر با حضور معاون اجرایی رئیس‌جمهور و مسئولان فضایی کشور در سالن اجلاس سران رونمایی شد.

 

پیشرفت‌ هسته ای ایران

===========================================

 

و در توضیح این عکس اعلام کردند که " ایران اینگونه تحقیر شد " آیا وضعیت کشورمان چیزی به غیر از این است . فاصله طبقاتی ، آدمهایی که روز به روز پولدارتر می شوند و در قبال آن عموم جامعه که زیر خط فقط زندگی می کنند . تورم دیوانه کننده و بدبختی که مردم می کشند در قبال یک رسانه که به نام رسانه ملی !! که توجیهش آن است که در مقابل دیگران صورتمان را با سیلی سرخ نگه داریم اما حرفی نزنیم . واقعاً باید برای این کشور افسوس خورد که کوچکترین مظهر دموکراسی یعنی جنبه یک اعتراض کوچک در آن وجود ندارد و افراد باید با بدبختیهای خود بمیرند اما دم نزنند . و اینگونه است شویی که ما در سطح جهان می دهیم با عنوان ارسال ماهواره و پیشرفت های علمی ولی مردم کشورمان نیازمند یک سبد 100 هزار تومانی یا 30 دلاری هستند و برای آن کشته نیز می دهیم . این است واقعیت کشور ما !

------

نماینده شهرداری اومده توی برنامه شبکه 3 با یه دسته گلی که حداقل 200 هزار تومان پولشه مجری شبکه می پرسه قیمت این دست گل چند ؟ میگه 20 هزار تومان .

یعنی در این حد ملت رو خر فرض کردند !!!

/ 2 نظر / 60 بازدید
حبیب

سلام موفق و پیروز باشید

علیرضا فرخی

واقعیت جلو چشم ماست و برای فهم این واقعیت احتیاجی به تفسیر سایرین و مسولان که فقط شیفته خدمت هستند! نیست، متاسفانه عادت کردیم با چشم دیگران ببینیمو از زبان دیگران تفسیر بشنویم، ممنون از همه چشمان واقع بین و ممنون از حمید عزيز بخاطر صراحت و صداقتت