برای سه نفر

زنده باد یاد دوستان از دست رفته اما  افرادی که پس از مرگ این بزرگان دایه مهربان تر از مادر میشوند در زمان زنده بودن دوستان خود را دریابند . ما در زمان زنده بودن بیشتر به هم محتاجیم وقتی رفتیم دیگر همه چیز تمام شده است .

 

( آیا در ایران این جمعیت در زمان زنده بودن یک نفر به دور او  جمع شده اند ؟ )

برای سه نفر ...

1 .پروانه کاظمی - او که توانست امسال با فتح دو قله هشت هزار متری در یک فصل نام خود را به عنوان کوهنوردی توانا ثبت کند در صحبتها و سخنرانیهای خود نشان داده که ادراک و شعورش نیز به اندازه توان صعودش از جایگاه مرتفعی برخوردار است . برای او که با سختی و تلاش فراوان در مقابل هزینه های کمرشکن این صعودها خم به ابرو نیاورده و محکم ایستاده آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم مسئولان فدراسیون با تمام وجود از این بانو که توان خود را ثابت کرده نهایت پشتیبانی را داشته باشند .

2. عظیم قیچی ساز - عظیم کوهنوردی توانا و پرقدرت و در عین حال باهوش می باشد . عظیم با توان فراوان و کوشش وصف ناپذیر در راه بزرگی پا گذارده که امیدوارم انتهای آن فقط با سلامتی او همراه باشد .

3 . میدانم که اگه اسمت رو اینجا بیارم برات حاشیه میشه چون آنقدر قوی هستی که به گرد پایت هم نمیرسند . امیدوارم سلامت و پیروز باشی و بتوانی همیشه به صعودهای پرصلابت ادامه دهی .

/ 8 نظر / 31 بازدید
عامر

ما هم برای نفر سوم و همه دوستان دیگه آرزوی کوفقیت می کنیم.

رونیتا

سلام دوستان.همگی موفق باشید [گل]

احسان ميرتقي

درحيرتم ازمرام اين مردم پست....اين طايفه زنده كش مرده پرست تاهست به ذلت بكشندش زجفا....تامرد به عزت ببرندش سردست حميدجان خودتو عشق است.

احسان ميرتقي

درحيرتم ازمرام اين مردم پست....اين طايفه زنده كش مرده پرست تاهست به ذلت بكشندش زجفا....تامرد به عزت ببرندش سردست حميدجان خودتو عشق است.

مهسا

امیدوارم همیشه موفق و برفراز باشید.منتظر حضورگرمتان هستم[لبخند]

ابوالفضل

سلام.بابا بذارید خبر فوت طرف براتون محرز بشه بعدش جمعیت سینه رنها رو دعوت کنید.طبق قانون مدنی ایشون هنوز جزء افراد غائب مفقود الاثر .

پروانه کاظمی

با سلام و تشکر از لطف و بزرگواری شما نسبت به من گرچه خودم رو در اندازه های دوستان دیگری چون مهدی عزیز که اسم من در کنار نامشان آمده نمی بینم. شاد باشید و چون همیشه بر فراز

محمد گائینی

سوال داخل پرانتز با اون عکس شلوغ یک دنیا حرف داره متاسفانه تک تکمون به این درد مبتلاییم...