دانلود فایل گزارش برنامه دیواره نوردی در افریقا

فایل گزارش برنامه در دو لینک زیر موجود می باشد . 

دریافت گزارش برنامه گشایش مسیر تجربه تغییر در دیواره کارامبونی به زبان فارسی

دریافت گزارش برنامه گشایش مسیر تجربه تغییر در دیواره کارامبونی به زبان انگلیسی

از برنامه که برگشتیم بدون هیچ مکثی شروع به نوشتن گزارش برنامه کردم و البته در زمان تهیه کلیپ برنامه و شلوغی فراوان کار ، با کمک خانم پریسا حسین زاده این گزارش به زبان انگلیسی نیز ترجمه گردید . خدا رو شکر بازتاب این صعود در بین مجلات ورزشی صعود در کشورهای دیگر فوق العاده بوده و فکر کنم بالاترین میزان توجه به یک کار انجام شده توسط ایرانیان است . خدا رو شکر که این مساله با یاری و انرژی مثبت دوستان اتفاق افتاد . 

در ویرایش متن این گزارش تلاش شد تا حد امکان اطلاعات مورد نیاز کشور ماداگاسکار و همینطور منطقه دیواره نوردی سورونورو با جزییات مناسب برای خواننده به تصویر کشیده شود و اگرچه مردمان این کشور بسیار فقیر و کم بضاعت هستند اما پاکی و یکرنیگیشان باعث می شود که دوباره مقصد من باشند . 

از برنامه افریقا تنها چیزی که باقی مانده گزارش و پخش فیلم و پاسخ به سوالات حضوری است که متاسفانه این مساله هنوز اتفاق نیفتاده . علی رغم پیگیریهای دوستان متاسفانه میزان اهمیتی که به این رشته داده می شود در این حد است که سالنی برای گزارش دهی مهیا نشده . امیدوارم که با انجام این کار هرچه زودتر پرونده این صعود بسته و در تجربیات ایرانیان افزوده گردد . 

/ 0 نظر / 92 بازدید