انتشار گزارش گشایش در افریقا در مجله ROCK AND ICE و تشکر

مجله Rock and Ice  که یکی از مجلات معتبر در زمینه کوهنوردی و صعودهای تکنیکال می باشد پس از چندین مکاتبه و ارزیابی صعود توسط کارشناسان خود اقدام به چاپ گزارشی مختصر از گشایش مسیر در دیواره کارامبونی کرده است . سایت آنلاین این مجله متاسفانه در داخل ایران فیلتر می باشد .

بلافاصله بعد از بازگشت از افریقا ، گزارش کاملی از صعود به برج کارامبونی نوشتیم . این گزارش دو هفته پس از بازگشت با اطلاعات جامعی از منطقه تکمیل شده است . این گزارش منتشر نشد زیرا مجله کوه و مجله صعود اقدام به انتشار احتمالی آن خواهند کرد و به خاطر جدید بودن گزارش دست نگه داشتیم تا ابتدا از طریق پرینت و مجلات داخلی منتشر شود . بعد از این انتشار آن را به صورت آنلاین نیز در اختیار دوستان قرار خواهیم داد . 

اما مساله مهم ، کمک و حمایت دوستان قبل و بعد از برنامه است . از حمایتهای فدراسیون و جناب زارعی و همچنین حمایتهای بی دریغ عباس ثابتیان که از ابتدای این سلسله برنامه ها همچون یکی از اعضای تیم کنار ما بوده بی نهایت سپاسگذاریم . از حمایت و اندیشه مثبت کلیه اسپانسرها که بی دریغ همراه شدند . همچنین حمایت خانم پریسا حسین زاده ( وبلاگ گل کوه ) که از دوستانی بودند که از همان لحظات ابتدایی شروع برنامه با ما همراه شدند و بعد از بازگشت از افریقا هم زحمت ترجمه گزارش فارسی به انگلیسی را با توجه به مهارت خاص خود به بهترین نحو انجام دادند . اگر این تیم و نتیجه کار آن به نتایج مثبتی رسید قطعاً به خاطر حضور و حمایت این دوستان و سایر عزیزانی است که به اعتلای این رشته اهمیت داده و از آن حمایت می کنند و همواره انرژی مثبت ایشان را دریافت کرده ایم  . 

جهت دیدن لینک گزارش می توانید از طریق زیر اقدام کنید . 

http://www.rockandice.com/lates-news/iranian-team-climbs-first-ascent-on-madagascar-s-karambony-tower

پیج فیسبوک این مجله نیز از طریق آدرس زیر در دسترس است :

https://www.facebook.com/rockandice?fref=ts

 

پی نوشت 1: 

در این گزارش اشاره شده که فرشاد میجوجی 17 ساله است که البته این مساله به اشتباه چاپ شده !

/ 0 نظر / 70 بازدید